ZADZWOŃ


ZAREZERWUJ


ZLOKALIZUJ

Dom Wypoczynkowy Boguń w Białce Tatrzańskiej


ZAPRASZAMY do naszego Domu Wypoczynkowego Boguń w Białce Tatrzańskiej. Goście którzy zdecydowali się na pobyt w Obiekcie Dw Boguń w Białce Tatrzańskiej - czeka na nich wiele atrakcji. Wśród nich doskonale przygotowane trasy zjazdowe o różnym stopniu zaawansowania, wciąż rozbudowujące się wyciągi narciarskie i Terma Białka ze swoimi atrakcjami wodnymi, a także liczne trasy rowerowe.

 • Białka Tatrzańska to świetna baza wypadowa nie tylko do Zakopanego (około 15 km) ale także w stronę Pienin, Orawy, Pasma Babiogórskiego, Gorców i na Słowację. Polecamy również wycieczki nad Zalew Czorsztyński (około 16 km), Zamek w Niedzicy oraz spływ Dunajcem.

 • Nasz obiekt tworzyliśmy z myślą o spokojnym i bezpiecznym wypocznku dla naszych Gości, a przede wszystkim całych rodzin.

 • Inspiracją przy powstawaniu obiektu był nasz region, który charakteryzuje się oryginalną  góralską architekturą. Jest to obiekt łączący nowoczesność z tradycją podhalańską. Cały obiekt idealnie łączą te dwa style, zarówno z zewnątrz jak i w środku budynku. Jednym z wielu atutów obiektu  Dw Boguń  jest idealna lokalizacja.

Położony  przy potoku Czerwonka w spokojnym i cichym miejscu z dala od ulicznego zgiełku, 1200 m. od największego w Polsce ośrodka narciarskiego oraz kompleksu basenów Terma Białka.

W okresie zimowym dla naszych Gości organizujemy kuligi z pochodniami oraz ogniska. Jesteśmy partnerem Term Bania i dysponujemy zniżkami dla naszych Gości.

Boguń

Główne Atrakcje w Białce Tatrzańskiej: Terma Bania, Kompleks wyciągów narciarskich Kotelnica, okolica i rzeka Białka