ZADZWOŃ


ZAREZERWUJ


ZLOKALIZUJ

Pokoje


Pokoje Białka Tatrzańska.

Dla naszych gości oferujemy bilety do Terma Bania z 10% rabatem

 

Zapraszamy do Domu Wypoczynkowego „Boguń” w Białce Tatrzańskiej. Na gości czekają przestronne, nowocześnie urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami z prysznicem oraz typu studio. Oferujemy doskonałe warunki noclegowe dla rodzin z dziećmi i zorganizowanych grup wycieczkowych.

Dom Wypoczynkowy „Boguń” to pokoje:

  • 2-osobowe,
  • 3-osobowe,
  • 4-osobowe.

W wybranych pokojach istnieje możliwość dostawki.

 

Pokoje w Domu Wypoczynkowym „Boguń” (Białka Tatrzańska) wyposażone są w wygodne łóżka (pojedyncze lub małżeńskie), stolik i krzesła, telewizor z TV-SAT, miękkie ręczniki. W każdym z nich goście mogą podłączyć się do sieci Wi-Fi i skorzystać z darmowego internetu. Pokoje są przestronne i pomalowane na jasne, pastelowe kolory sprzyjające relaksowi. Z okien naszego obiektu rozpościera się widok na zachwycającą panoramę Tatr. Wszystkie pokoje mają balkony lub tarasy.

 

Pokoje typu studio mają większą powierzchnię, a na wyposażeniu również czajnik elektryczny oraz lodówkę. Są doskonałą propozycją dla rodzin podczas dłuższego pobytu w górach.

Wszyscy nasi goście otrzymują zniżki do pobliskich basenów termalnych – Termy Bania. Ceny za nocleg w Domu Wypoczynkowym „Boguń” Białka Tatrzańska zależą od liczby osób w pokoju, sezonu i długości pobytu. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu poznania szczegółów oferty.


Atuty obiektu:

    - parking - autokary
    - zakaz palenia
    - pokoje z balkonami/tarasami
    - parking
    - grill
    - udogodnienia dla dzieci
    - piłkarzyki

Wyposażenie pokoi:

    - tv-sat,
    - dostawka
    - łazienka
    - telewizor
    - internet